Arduino Projeleri

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Arduino şüphesiz; yazılımsal ve elektronik konularda uygulamalar yaparken işlerimizi oldukça kolaylaştırmıştır. Gerek yapısal olarak kullanım kolaylığı, gerekse yazılım noktasında sağladığı kolaylık pek çoklarımız tarafından projeler yapmamızı eğlenceli hale getirdiği söylenebilir.

Arduino, programlamaya yeni başlayanlar için tercih edilebilecek ve birçok avantajları da olan program geliştirme platformudur. Bizde kodlama ve elektronik tasarımı konularında gelişime katkı sağlamak amacıyla sayfamızda Arduino ile ilgili konulara daha fazla yer vermeye çalışıyoruz. Programlamanın Arduino ile kolaylıkla öğrenilebileceği gerçeği de ortadadır.

Arduino ile ilgili dersler belirli bir sıralama gözetilerek eklenmektedir. Birçok blog sayfasında bir anlık hevesle eklenen giriş konularının aksine burada daha derli toplu bulabilirsiniz. Detaylı konu anlatımları ile kodlama/programlama öğrenmek isteyen herkesin kolaylıkla öğrenebileceği tarzda sunmaya da özen gösteriyoruz.

Arduino derslerinin yanı sıra, yine okullarda kullanılabilecek örnek teşkil etmesi bakımından yaptığımız çalışan projeleri de paylaşmaya gayret gösteriyoruz.

İlgilenen herkese şimdiden kolaylıklar dilerim.

Projeler sayfamızı menüden takip edebilir aynı zamanda Arduino uygulamaları da bu anlamada incelebilirsiniz.